Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, pircējam veicot pasūtījumu, izmantojot tālruni, tīmekli, elektroniso pastu, faksu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA „VEITERS KORORĀCIJA” saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.

Šis līgums tiek slēgts starp interneta veikala www.kiepakojums.lv īpašnieku SIA „VEITERSKORPORĀCIJA” (turpmāk tekstā –  vietne www.ekoipakjums.lv), vien. reģistrācijas Nr._____________, un Pircēju, kurš veic pirkumu vietnē www.ekoipakjums.lv. Veicot pasūtījumu vietnē www.ekoiepaojums.lv, Jūs piekrītat, ka esiet iepazinies ar Distances līgumu un piekrītiet šī līguma saturam. Pēc pasūtījuma veikšanas, Jūs esiet noslēdzis ar SIA „VEITERS KORPORĀCIJA” Distances līgumu, kas ir saistošs abām pusēm.

  1. Pasūtījuma veikšana

1.1. Ar šo līgumu www.ekoiepakjums.lv apņemas piegādāt Pircēja www.ekoiepakojums.lv interneta tirdzniecības vietnē pasūtīto preci, bet Pircējs apņemas pieņemt un apmaksāt pasūtīto preci, atkarībā no izvēlētā piegādes veida.
1.2. Šī Distances līguma ietvaros preces pasūtīšana notiek ar interneta veikala www.ekoipakojums.lv palīdzību, aizpildot visus nepieciešamos laukus un nospiežot pogu „VEIKT PASŪTĪJUMU”.
1.3. Preces pasūtīšana www.ekoiepakojms.lv uzskatāma par Pircēja oferti piegādātājam slēgt šo Distances līgumu par pasūtītās preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto preci par norādīto cenu. Ja pasūtījums būs pareizi noformēts, parādīsies uzraksts, ka pasūtījums ir pieņemts.
1.4. Pēc pasūtījuma noformēšanas Pircējs saņems automātisko e-pastu ar pasūtījuma veikšanas apstiprinājumu. Kad Pircējs ir saņēmis vietnes www.ekoiepakojums.lv automātisko pasūtījuma apstiprinājumu, uzskatāms, ka www.oieaojums.lv ir pieņēmis Pircēja oferti Distances līgumam un šis Distances līgums uzskatāms par noslēgtu starp Pircēju un www.ekoiepakojums.lv
1.5. Preču cenas vietnē www. ekoiepakojums.lv ir norādītas neieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Piedāvātās cenas ir spēkā norādītajā laika posmā, ja tāds ir norādīts. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā, bet tās ir redzamas pasūtījuma noformēšanas laikā.
1.6. Veicot pasūtījumu, nepieciešams norādīt tālruņa numuru un e-pasta adresi, lai www. ekoiepakojums.lv klientu apkalpošanas speciālists varētu operatīvi sazināties kā arī nosūtīt preču pavadzīmi-rēķinu u.c. nepieciešamo dokumentāciju.
1.7. Interneta veikals www. ekoiepakojums.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikala klientu apkalpošanas speciālistiem neizdodas sazināties ar klientu pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pastu.
1.8. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad www. ekoiepakojums.lv klientu apklalpošanas speciālists ir apstiprinājis, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

  1. Pasūtījuma apmaksa

2.1. Norēķinoties vietnē ar bankas karti vai izmantojot internetbankas pakalpojumus.

2.2. Izmantojot bankas pārskaitījumu – pēc pasūtījuma galīgās apstiprināšanas, www. ekoiepakojums.lv klientu apkalpošanas speciālists uz pasūtījumā norādīto e-pastu nosūtīs rēķinu vai preču pavadzīmi-rēķinu. Lūdzam veicot apmaksu, norādīt rēķina vai preču pavadzīmes-rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas SIA „Veiters Korporācija” bankas kontā.

  1. Pasūtījuma izpilde

3.1. Rīgas pilsētas robežās – līdz 3 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža, ja prece ir noliktavā.
3.2. Latvijas teritorijā – līdz 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas bankas norēķinu kontā.
3.3. Precēm, kuras nav noliktavā, pasūtījuma izpildes termiņš ir līdz 30 dienām.

  1. Preces piegādes neiespējamība

4.1. Gadījumā, ja Pircēju pasūtītā prece ražotāja noliktavā ir beigusies Pircējs par to nekavējoties tiek brīdināts telefoniski, saņemot zvanu uz Pircēja norādīto telefona nummuru vai rakstiski uz Pircēja norādīto e-pasta adresi.
4.2. Šādā gadījumā Pircējam tiks atmaksāta visa viņa veiktā iemaksa, ja Pircējs ir izvēlējies apmaksas veidu „ar pārskaitījumu” un veicis apmaksu, vai pēc Pircēja izvēles tiks piedāvāta ekvivalenta prece par ekvivalentu cenu.

  1. Pasūtījuma saņemšana, piegādes veidi un to izmaksas
    Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties preces saņemšanas veidu:

5.1. Bezmaksas – pasūtīto preci saņem klientu apkalpošanas centrā Brīvības gatvē 445e , Rīgā; 
5.2. Piegāde norādītajā adresē – www. ekoiepakojums.lv transports piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Preces piegādes laiks un pakalpojuma izmaksas tiek saskaņotas pasūtījuma noformēšanas laikā.
5.3. Piegāde notiek līdz norādītajai adresei. Ja vajadzīga preču izkraušana un/vai uznešana, Pircējam ir iespēja vienoties ar www. ekoiepakojums.lv klientu apkalpošanas speciālistu par vajadzīgo palīdzību uz vietas, kas ir papildus pakalpojums, kas neietilps piegādes maksā. Ieraksti vajadzību pasūtījuma noformēšanas logā „palpildinfo”.