Pirkuma atgriešana vai maiņa

Preces atgriešana vai maiņas noteikumi

Dāvanu ietinamo papīra vai papīra maisu ( turpmāk Prece ) pasūtījumu  ir iespējams atcelt pāris stundu laikā pēc pirkuma noformēšanas, nosūt informāciju uz  e-pastu veiters@veiter.lv

Dāvanu ietinamo papīru ir iespējams atgriezt 14 dienu laikā vai samainīt pret citu līdzvērtīgu , ja ievēroti visi zemāk norādītie noteikumi:

1) ja saglabāts tās oriģināliepakojums

2) ja prece nav izmantota, bojāta un tai nav nekādu citu savādāku vizuālu un satura izmaiņu pēc tam, kāda tā tika jums  nosūtīta

Papīra maisus atpakaļ nepieņemam un nemainām, izņemot tos gadījumus, ja Jums tika nosūtīti neatbilstošas kvalitātes vai cita dizaina un izmēra  maisi.

Preces atgriešanas vai apmaiņas izdevumus sedz pircējs, izņemot tos gadījumus, ja pircējam no uzņēmuma tika piegādāta  neatbilstošas kvalitātes  prece vai neatbilstoša dziainam, izmēram vai daudzumav  pasūtītajai.

Atgriešana vai apmaiņa jāpiesaka, ne vēlāk, kā 14 dienas no pasūtījuma apmaksas veikšanas, rakstot uz e-pastu veiters@veiters.lv, pievienojot aizpildītu PRECES ATGRIEŠANAS/AMAIŅAS veidlapu, kuru var lejuplādēt šeit: 

 

 

 

 

Lietotāja noteikumi

Laipni lūdzam SIA VEITERS KORPORĀCIJA papīra iepakojuma zīmola  “ECO PACK” ( turpmāk ECO PACK) tīmekļa vietnē !

ECO PACK nodrošina šo vietni kā pakalpojumu saviem klientiem. Lūdzu, izlasiet šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus (turpmāk Lietotāja Noteikumi), kas nosaka vietnes lietotāja tiesības. Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat ievērot šos noteikumus, kā arī visus citus noteikumus, kas attiecas uz jebkuru šīs vietnes daļu, bez ierobežojumiem. Ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam nekādā veidā neizmantojiet šo vietni.  

ECO PACK patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt Lietotāja notekumus. Vietnes lietotājiem ir attiecīgi jāpiekrīt un jāievēro šīs izmaiņas. Lūdzu, periodiski pārskatiet šo lapu, lai sekotu  izmaiņām un atjauninājumiem. Izmantojot vietnē izvietoto informāciju un piedāvājumus , Jūs automātiski piekrītat Lietotāja noteikumiem

 

ECO PACK vietnes lietošanas noteikumi

Pasūtījumu veikšana vietnē  https://ekoiepakojums.lv/ru/ ir bezmaksas. Tomēr mūsu dalības pakalpojumi nav pieejami lietotājiem, kas jaunāki par 18 gadiem, vai dalībniekiem, kuri pēc mūsu ieskatiem ir bloķēti vai izņemti no ECO PACK sistēmām.

Mēs piešķiram Jums ierobežotu atļauju izmantot ECO PACK vietni ( turpmāk VIETNE) tikai personiskai lietošanai. Jums tiek aizliegts : (a) tālākpārdot vai jebkādā veidā komerciāli izmantot šo VIETNI vai jebkuru tajā ievietoto  saturu; (b) pārveidot, pielāgot, tulkot, reverso inženieriju, dekompilēt, izjaukt vai pārveidot cilvēkiem lasāmā formā jebkuru  VIETNES saturu, kas nav paredzēts tā lasīšanai. Tas ietver pamatā esošā HTML vai cita koda izmantošanu vai tiešu skatīšanu no šīs vietnes, izņemot gadījumus, kad tas tiek interpretēts un parādīts tīmekļa pārlūkprogrammā; (c) kopēt, atdarināt, reproducēt, izplatīt, publicēt, lejupielādēt,demonstrēt,  publicēt vai pārsūtīt jebkuru VIETNES saturu (ieskaitot preču zīmes) jebkurā formā vai ar jebkādiem līdzekļiem, tostarp, bet ne tikai, , elektroniski, mehāniski, izmantojot fotokopēšanu, ierakstīšanu vai citādi (d) pieklūt VIETNES saturam, jebkādu datu( ieskaitot citu lietotāju datus) ieguvei, izmantojot robotprogrammatūras, zirnekļus, automatizētus rīkus vai līdzīgas datu vākšanas un ieguves metodes.

 

Vietnes satura lietošanas  ierobežojumi

Uz visu saturu, kas parādās ECO PACK vietnē, tostarp uz visiem vizuālajiem materiāliem, tekstu, audio un video klipiem, attiecas autortiesību aizsardzība un/vai citas intelektuālā īpašuma tiesības vai ECO PACK piederošās licences. Viss ECO PACK tīmekļa vietnes saturs ir aizsargāts ar autortiesībām  ko paredzES autortiesību likums. ECO PACK piešķir Jums ierobežotu ltiesības, lai piekļūtu šīs vietnes saturam un to personiski izmantotu. ECO PACK tīmekļa vietnes saturs ir paredzēts tikai mūsu vietnes lietotāju personiskai, nekomerciālai lietošanai. Jebkura satura vai materiālu neatļauta izmantošana privātajām vai komerciālām interesēm šajā vietnē ir stingri aizliegta. Jūs varat izmantot šīs vietnes materiālus vai saturu tikai ar mūsu iepriekšēju rakstisku atļauju. Lai uzzinātu par atļaujas saņemšanu izmantot šajā vietnē esošos materiālus vai saturu, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz  e- pastu veiters@veiters.lv .   

 

Preču pasūtīšana

Visi Preču pasūtījumi ir paredzēti tikai personiskai lietošanai. Iegādājoties ECO PACK produktus, Jūs piekrītat tos nepārdot tālāk, neizplatīt un neizmantot tos  komerciālos nolūkos. Visi pasūtījumi var tikt atcelti, pamatojoties uz Produkta nepieejamību, neatbilstību šim Līgumam vai jebkura cita iemesla dēļ, kas noteikts pēc mūsu ieskatiem. Ja mums rodas pamatotas aizdomas, ka preces pasūtījums nav paredzēts personīgai pircēja lietošanai, mēs varam pasūtījumu atcelt. Mēs arī paturam tiesības pārbaudītu Jūsu identitāti, pirms noformēt Jūsu pasūtījumu. Mēs atgriezīsim iemaksāto naudas summu par veikto pasūtījumu, ja pieņemam lēmumu to atcelt.

 

Preču zīmes

Visas preču zīmes, pakalpojumu zīmes un tirdzniecības nosaukumi (turpmāk  Preču zīmes), kas tiek publicēti šajā vietnē, pieder ECO PACK vai  attiecīgo  zīmolu īpašniekiem. Jūs nedrīkstat attēlot vai reproducēt Preču zīmes jebkādā veidā bez iepriekšējas rakstiskas ECO PACK piekrišanas, un Jūs nedrīkstat izmantot vai kā citādi modificēt preču zīmju paziņojumus no jebkura satura, kas tiek publicēts un ievietots šajā vietnē

 

Klientu informēšana

ECO PACK var sazināties ar Jums vai sniegt  ar pakalpojumiem saistītus un/vai reklāmas paziņojumus, izmantojot pastu, elektronisko pastu, vispārīgus vietnes paziņojumus un citus informēšanas veidus, izmantojot Jūsu mums iesniegto kontaktinformāciju.

 

Produkcijas atbilstība

 ECO PACK internetveikalā tiek piedāvāta agstas kvalitātes produkcija. Mūsu produkti tiek pārdoti tiešsaistē tikai ierobežotā daudzumā. Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai mūsu preces tiktu parādītas vietnē pēc iespējas precīzāk. Lūdzu, ņemiet vērā, ka produkcija attēlos var atšķirties  niansēs no realitātē pēc krāsas, izmēra, formas nekā tā ir redzama VIETNĒ . Ja saņemot pasūtījumu,tas neatbilst Jūsu iecerēm, lūdzu, skatiet mūsu sadaļu “Preces atgriešana un maiņa “un sazinieties ar mums.

Komunikācijas ierobežojumi

Jūs nevarat izmantot ECO PACK vietni nelikumīgiem  un neatlautiem mērķiem. Uzmācīgu vai draudošu ziņu sūtīšana VIETNĒ  saziņā ar uzņēmumu ir aizligta.Tāpat nepieņemi sarakstē ir personu aizskaroši izteicieni, apmelojumui,  apvainojumi, necenzēti vārdi un izteicieni.. VIETNES saturu ir aizliegts izmantot  ļaunprātīgi – necenzēti komentēt, kritizēt , pārdot, celt neslavu, nosūtīt citām personām, bez viņu piekrišanas. Jūs esat pilnībā atbildīgs par jebkādu Jūsu sniegto komentāru VIETNĒ vai sarakstē ar uzņēmumu.

Piegāde

Vietējām preču piegādēm un starptautiskām piegādēm ECO PACK izmanto loģistikas kompāniju pakalpojumus vai arī veic piegādes ar savu kurjeru tikai Latvijā. Ar piegādes kompānijām, noteikumiem, cenām un termiņiem var iepazīties sadaļā  “Piegādes”.  Par preču savlaicīgu, drošu un uz pareizo adresātu piegādi, atbildīgas ir loģistikas kompānijas, kurām mēs nododam Jūsu preci ar Jūsu piekrišanu vai arī atbildību uzņemamies mēs, ja izmantojat mūsu kurjeru.  

Pasūtījumi tiks izsūtīti 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma datuma, ja prece ir noliktavā. Standarta piegāde Latvijā aizņem 1-3 dienas. Piegāde visā pasaulē ir atkarīga no piegādes veida, ko Klients izvēlējies, veicot pasūtījumu. Ja preces kartītē ir rakstīts “Priekšpasūtījums”, sūtījums tiks veikts atbilstoši izgatavošanas laikam, kas ir aptuveni norādīts preces kartē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes laiki ir aptuveni.

 

Valūtu kursi

Uzņēmuma  konts ir eiro valūtā. Ja izmantojat citas valūtas maksājumu karti, komisija var tikt iekasēta no maksājumu sistēmas atbilstoši apkalpojošās bankas sistēmas iekšējam kursam.

 

Nodevas un nodokļi

Preces  pievienotās vērtības nodokli nosaka izcelsmes valsts (vai valsts, kurā tās ražotas) un šo preču klasifikācija saskaņā ar valstī izmantoto saskaņoto sistēmu. Nodoklis tiek parādīts pasūtījuma summā pie apmaksas summas. ECO PACK vietnē pieejamās produkcijas pievienotās vērtības nodoklis tiek piemērots atbilstoši tai valstij, kurā pirkums tiek noformēts  un no kuras tiek veikta apmaksa, Jums izvēloties atbilstošo likmi.

Pievienotās vērtības nodokļa ( PVN )piemērošana:

1.Klients maksā nodokļi pats, kad pasūtījums ir piegādāts galamērķa valstī.

2.Mēs nododam loģistikas pakalpojumu sniedzējam noformē nodokļa piemērošanu, lai pasūtījuma piegādes laikā Jums nebūtu jāmaksā papildu nodevas (nodevas vai dokļi). Veicot pasūtījumu, ar piegādi ārpus Latvijas teritorijas, Jūs piekrītat DDP (Delivery Duty Paid) importa noteikumiem un nosacījumiem.

 

Piekrišana DDP ievedpakalpojumu noteikumiem un nosacījumiem

Iegādājoties preces https://ekoiepakojums.lv, Jūs  pilnvarojat ECO PACK Jūsu vārdā ievest preces. Jūs pilnvarojat ECO PACK Jūsu vārdā nodot preču importu apakšuzņēmējam, piemēram, muitas brokerim. Jūs piekrītat maksāt nodokļus un nodevas papildus preces pirkuma cenai.

 

Maksājumu veidi

Maksājuma veidi var atšķirties atkarībā no valsts kurā dzīvojat un veicat pirkumu. Noformējot pasūtījumu, Jums tiks piedāvāti visi iespējamie varianti.

 

Piegāde noteikumi-iepauzejam

Pasūtījumi tiks izsūtīti 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma datuma, ja prece ir noliktavā. Standarta piegāde Latvijā aizņem 1-3 dienas. Piegāde visā pasaulē ir atkarīga no piegādes veida, ko Klients izvēlējies, veicot pasūtījumu. Ja preces kartītē ir rakstīts “Priekšpasūtījums”, sūtījums tiks veikts atbilstoši izgatavošanas laikam, kas ir aptuveni norādīts preces kartē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes laiki ir aptuveni.

 

Lietotāju materiālu un satura izmantošana ECO PACK vietnē

ECO PACK cenšas izveidot interaktīvas attiecības ar savas VIETNES un pakalpojumu dalībniekiem. Lietotāju komentāri, atsauksmes, ieteikumi, idejas un citi materiāli, ko ECO PACK publicē šajā VIETNĒ, ir un paliek ECO PACK īpašums. Lietotāji nodod savu materiālu visas īpašumtiesības ECO PACK, kas ļauj mūsu uzņēmumam neierobežoti tos izmantot komerciāliem vai citiem mērķiem. Turklāt ECO PACK nav pienākums: (1) saglabāt jebkādu komentāru konfidencialitāti; (2) sniegt lietotājiem paskaidrojumus; (3) atbildēt uz jebkādiem lietotāja komentāriem.

 

ECO PACK vietnes uzraudzība

ECO PACK nav pienākuma kontrolēt šo VIETNI vai kādu tās daļu. Tomēr mēs paturam tiesības pārskatīt jebkuru publicēto saturu: noņemt, rediģēt vai citādi pārveidot saturu pēc saviem ieskatiem jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma vai papildu saistībām pret jums. ECO PACK nav pienākuma publicēt jebkādu saturu. ECO PACK saskaņā ar iepriekš minēto Privātuma politiku patur tiesības jebkurā laikā izmantot jebkādu informāciju kas ir iegūta un ko tā uzskata par nepieciešamu vai piemērotu, tostarp, kas tiek pieprasīta un piemērojama   tiesību aktiem, noteikumiem, līgumsaistībām, tiesvedībai vai valdības pieprasījumiem. ECO PACK nav atbildīgs par saturu, kas tiek prezentēts, pārraidīts, parādīts vai ievietots šajā VIETNĒ neatkarīgi no tā, vai to nodrošina ECO PACK vai kāda cita puse.

 

Vietnes satura uzraudzība 

Informācija ECO PACK tīmekļa vietnē var saturēt drukas kļūdas vai neprecizitātes. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma atjaunināt jebkādu informāciju, ko uzskatām par atbilstošu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šādas kļūdas var būt saistītas ar informāciju par produktu, cenām un pieejamību. Šādos gadījumos mums ir tiesības atcelt pasūtījumus, kas satur kļūdas vai neprecīzi noteiktas cenas. Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 

ECO PACK vietnes pārveidošana/slēgšana

Ja VIETNES darbība tiek pārtraukta vai ierobežota tās remontadrbu vai reorganizēšanas laikā, Jums joprojām būs saistoši šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi, tostarp Jūsu garantijas un atrunas un atbildības ierobežojumi. ECO PACK nav pienākums kompensēt Jums vai jebkurai trešajai pusei piekļuves pārtraukšanu VIETNEI.

MĒS NEESAM ATBILDĪGI PAR NEKĀDĀM BOJĀJUMIEM, KAS RADUŠIES DARĪJUMIEM AR TREŠĀS PUŠU VIETNĒM VAI ŠO VIEŅU  TIRDZNIECĪBAS OPERATORIEM.

 

Trešās puses saites

Lai uzlabotu mūsu VIETNI, ECO PACK var izmantot un reklamēt trešo pušu sniegtos pakalpojumus. Tomēr pat tad, ja trešā puse ir saistīta ar ECO PACK, mēs nekontrolējam šos pakalpojumus un nenenesam nekādu atbildību par šīm personām vai organizācijām. Mēs neesam atbildīgi par trešo pušu precizitāti, pilnīgumu, savlaicīgumu, uzticamību vai pieejamību to pakalpojumu sniegšanā. Trešo pušu vietnēm, kuru   saites ir mūsu VIETNĒ, ir sava, atsevišķa privātuma un datu vākšanas politika, kas tiek nodrošinātas tikai Jūsu ērtībām, taču izvērtēt riskus, tām piekļūstot, tā ir Jūsu atbildība.

 

Neuzņemamies atbildību

Viss šajā VIETNĒ ievietotais saturs, ieskaitot teksts, grafika un saites, tiek nodrošināts “kāds tas ir” bez garantijas.

 Kā to atļauj likums , ECO PAC atsakās no atbildības par visām tiešām un netiešām saistībām un garantijām attiecībā uz šajā VIETNĒ ievietoto saturu,ievietošnas mērķiem, nosaukums, pārkāpumu nepietiekamums, atbrīvība no datorvīrusa un netiešās garantijas, kas izritas no darījuma vai izpildes.

ECO PACK  negarantē, ka šajā vietnē pieejamais saturs ir precīzs, pilnīgs vai aktuāls, un uzticēties šajā VIETNĒ ivietotajam saturam ir Jūsu atbildība.

 

Pilnīga piekrišana

Šie lietošanas noteikumi veido visu vienošanos starp lietotāju un ECO PACK saistībā ar šo vietni un aizstāj visu iepriekšējo vai vienlaicīgo saziņu un piedāvājumus, neatkarīgi no tā, vai tie ir elektroniski, mutiski vai rakstiski, saistībā ar šo vietni. Šo lietošanas noteikumu drukātā versija un jebkurš paziņojums, kas iesniegts elektroniskā formā, ir pieņemams tiesvedībā vai administratīvajā procesā, kas balstīts uz šiem lietošanas noteikumiem vai ir ar tiem saistīts, tādā pašā apjomā un ar tādiem pašiem nosacījumiem kā citi biznesa dokumenti un ieraksti sākotnēji. Ģenerēts un saglabāts drukātā veidā. Visas tiesības, kas šeit nav īpaši piešķirtas, tiek aizsargātas.

 

Privātuma politika 

Tālāk aprakstītā privātuma politika (“Privātuma politika”) attiecas uz visu ECO PACK vietni (“Vietne”, “mēs”, “mums” vai “mūsu”). Frāzes, piemēram, “jūs”, “jūsu” un citi līdzīgi izteicieni attiecas uz mūsu klientiem vai konkrētiem šīs vietnes lietotājiem. Apmeklējot un izmantojot vietni, jūs piekrītat šajā Privātuma politikā aprakstītajiem nosacījumiem.

 

Atruna

ECO PACK (“ECO PACK”) apkopo svarīgu informāciju par klientiem, lai uzlabotu un personalizētu jūsu iepirkšanās pieredzi. Šī informācija ļauj mums sazināties ar mūsu klientiem par mūsu produktiem, pakalpojumiem un akcijām. 

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu,Jūs apliecināt, ka esat iepazinies/usies un piekrītat, ka Jūsu  sniegtie dati tiek izmantoti, lai Uzņēmums varētu pieņemt Jūsu pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar Latvijas Republikas normativo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Jūs piekrītat, ka uz Jūsu norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Jūsu pasūtījuma apstrādi.

ECO PACK patur tiesības informēt Jūs par jaunām precēm, atlaidēm, pakalpojumiem elektroniski un telefonziņās.

 

Informācijas vākšana un apkopošana

Kad veicat pasūtījumu, iesniedzat sava konta informāciju vai piedalāties ECO PACK akcijās vai aptaujās, mūsu VIETNE apkopo Jūsu personisko informāciju, piemēram, Jūsu vārdu, e-pasta adresi, pasta adresi un maksājumu informāciju (kredītkaršu numurus un bankas kontus). ECO PACK izmantos Jūsu tiešsaistē savākto informāciju, lai apstrādātu un izpildītu Jūsu pasūtījumu. Turklāt Jūsu e-pasta adrese var tikt savākta dažādās VIETNES vietās (tostarp, kad veicat pasūtījumu pie mums), lai mēs varētu Jums nosūtīt visus nepieciešamos e-pasta ziņojumus, kas saistīti ar Jūsu pasūtījumu, piemēram, pasūtījuma un piegādes apstiprinājumu. Turklāt mēs saglabājam ierakstu par Jūsu pirkumu vēsturi, produktu interesēm un jebkuru citu informāciju par dalību, kas varētu ļaut mums uzlabot Jūsu iepirkšanās pieredzi. Mēs uzkatām, ka analīze, piemēram, vietnes izmantošanā un trafika modeļi,  palīdz mums uzlabot mūsu vietnes dizainu, mūsu ražotos produktus un piedāvātos ekskluzīvos pakalpojumus.  Mēs saprotam un atzīstam, ka mums klientu informācija ir jāuztur un jāizmanto atbildīgi.

Lūdzu, ņemiet vērā: Jums nav obligāti jāiesniedz sva personīgā  informācija mūsu vietnē. Tomēr, nesniedzot pieprasīto informāciju, Jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt noteiktām mūsu vietnes funkcijām, tostarp apskatīt mūsu akcijas, veikt pasūtījumu vai izmantot citus  ECO PACK  pakalpojumus.

 

Sīkdatņu izmantošana

Kamēr Jūs pārlūkojat mūsu VIETNI, jūsu preferences tiek piefiksētas, īslaicīgi izmantojot “sesijas” sīkfailus. Sīkdatnes ļauj mūsu sistēmām apkopot informāciju par Jūsu pārlūkprogrammu, kā arī pārraudzīt navigācijas modeļus, ko lietojat, pārlūkojot VIETNI. Mēs varam izmantot arī tādas tehnoloģijas kā mūsu pašu sīkfaili, lai nodrošinātu Jums uzlabotu tiešsaistes reklāmu, kas pielāgota Jūsu interesēm. VIETNES lietotājiem ir iespēja jebkurā laikā pieņemt vai atspējot sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Ja izvēlaties atspējot sīkfailus, Jūsu lietošanas pieredze var būt ierobežota.

Vietnes statistikas veidošana

Tīmekļa dati tiek vākti, lai uzraudzītu lietotāju pieredzi  mūsu VIETNĒ. Analītiskie dati, piemēram, trāpījumi mūsu serverī, trafika modeļi un lapu skatījumi, parāda, no kurienes nāk mūsu auditorija un kā viņi ar mums mijiedarbojas tiešsaistē. Šāda veida apkopotā informācija neidentificē konkrētus VIETNES lietotājus. Turklāt, tāpat kā lielākā daļa vietņu, mūsu VIETNE var izmantot “tīmekļa signālus”, “pikseļu tagus” vai citas izsekošanas tehnoloģijas, lai palīdzētu mums izpētīt mūsu lietotāju darbības, izmantojot personu neidentificējošu informāciju. Šie dati var tikt apkopoti ar līdzīgiem datiem, kas savākti no citiem lietotājiem, lai palīdzētu mums uzlabot ECO PACK produktus, pakalpojumus un mūsu kopējo VIETNES pieredzi.

 

Informācijas apmaiņa ar trešajām pusēm

ECO PACK var arī kopīgot Jūsu personu identificējošo un/vai Jūsu neidentificējamo informāciju, tostarp Jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi un visus darījumus, ko veicat mūsu VIETNĒ vai bezsaistē ar trešās puses reklāmas partneri un tā pakalpojumu sniedzējiem. lai, apmeklējot noteiktas citas vietnes, sniegtu Jums Jūsu interesēm pielāgotas reklāmas. Mūsu reklāmas partneri ievēro mūsu sniegto datu anonīmitāti. ECO PACK nekad neizsniegs un nepārdos Jūsu e-pasta adresi. Mēs neizpaužam klientu kredītkartes informāciju trešajām personām, izņemot Jūsu pasūtījuma maksājuma apstrādes nolūkos un likumā noteiktos gadījumos. Ja kāda iemesla dēļ izvēlaties piekļūt trešās puses vietnei, kas saistīta ar mūsu VIETNI, Jūs to darāt, uzņemoties atbildību par iespējamiem riskiem. Mēs neesam atbildīgi par to, kā šīs trešās puses vāc, izmanto, aizsargā vai izpauž Jūsu sniegto informāciju. 

 

Lietotāju vecuma ierobežojumi

https://ekoiepakojums.lv/lv/ ir paredzēts lietotājiem, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu. Ja esat jaunāks par 18 gadiem, Jums nav atļauts iesniegt mums nekādu savu personisko informāciju.

 

Datu drošības nodrošināšana

Mēs veicam visus efektīvos fiziskos, elektroniskos un administratīvos drošības pasākumus, lai aizsargāt Jūsu personisko informāciju un kredītkaršu datus. Šie drošības pasākumi palīdz mums novērst krāpšanu un nesankcionētu piekļuvi tai, kā arī saglabāt datu precizitāti. Turklāt mēs darām visu, lai bloķētu ECO PACK darbinieku un korporatīvo partneru piekļuvi Jūsu personiskajai informācijai, lai nodrošinātu, ka Jūsu personiskā informācija vienmēr ir drošībā.

 

Privātuma politikas grozīšana

Pēc mūsu ieskatiem ECO PACK var mainīt šo Privātuma politiku, lai labāk apkalpotu mūsu klientus. Lūdzam un iesakām Jums pereodiski  pārbaudīt noteikumus, lai iepazīties ar visām veiktajām izmaiņām.

 

Kopsavilkums

ECO PACK nopietni uztver Jūsu personisko datu  privātumu. Sazinoties ar mums, mēs vēlamies, lai mūsu klienti justos pārliecināti, ka viņu personiskā informācija un kredītkaršu dati ir aizsargāti. Tāpat kā mūsu mērķis ir piedāvāt Jums vislabākos produktus, mēs esam vienlīdz apņēmušies nodrošināt saviem klientiem drošu iepirkšanās pieredzi. Personiskā informācija, ko apkopojam no mūsu VIETNES, palīdz mums labāk izprast mūsu auditorijas intereses, cenšoties sniegt Jums uzlabotus pakalpojumus. 

Ja Jums ir jautājumi vai ieteikumi par mūsu privātuma standartiem, lūdzu, rakstiet uz veiters@veiters.lv