Kas mēs esam

Šodien „VEITERS” ir viens no lielākajiem lokšņu ofseta drukas un augstas kvalitātes poligrāfijas uzņēmumiem Baltijas valstīs. Mūsu specializācija ir lokšņu ofseta druka. Mēs izgatavojam augstākās kvalitātes pilnkrāsu iespiedprodukciju.

Tipogrāfija “VEITERS” ir aprīkota ar modernākajām iespiedmašīnām un pēcapstrādes iekārtām, kas ļauj sasniegt vislabākos rezultātus visīsākajā laikā, kā arī nodrošināt maksimāli labu poligrāfijas darbu kvalitāti. Turklāt, mēs izmantojam tikai labāko ražotāju izejmateriālus un papīru.

Kāpēc mūsu tipogrāfija Jums ir vajadzīga?

VEITERS ir poligrāfijas uzņēmums, kas nodrošina visu veidu iespiedprodukcijas izgatavošanu augstākajā kvalitātē. Poligrāfija – tas ir mūsu profils! Mēs piedāvājam mūsu klientiem oriģinālas idejas un izdevīgus noteikumus. Vēršoties mūsu tipogrāfijā, klienti iegūst vienā vietā visu pakalpojumu klāstu, kas ļauj viņiem izvairīties no papildus naudas un laika tēriņa, nodrošina maksimāli augstu produkcijas kvalitāti. Jūsu vajadzības – mūsu patstāvīgas izpētes priekšmets, mums nav nesvarīgu klientu vajadzību.

Mūsu produkciju atšķir:

augsta kvalitāte;
pasūtījumu izpildes operativitāte – maksimāli īsāki laika termiņi par zemākām cenām;
individuāla pieeja katram klientam un katram pasūtījumam;
organizēts tehnoloģiskais process un precīzs profesionāla kolektīva darbs.

Diana Novicka

Diana Novicka

Komercdirektore

Esmu pārliecināta, ka iepakojuma ražošanas jomā ir nepieciešamas būtiskas pārmaiņas, lai attīstība turpinātos videi draudzīgā griezumā. Kopā ar izcilo un aizrautīgo Veiters komandu, mēs katu dienu izaicinām iepakojuma tirgu mainīties. Mēs pētām jaunās tehnoloģijas un rūpīgi izvēlamies materiālus, lai radītu iepakojumu, kas ir vienlīdz draudzīgs gan patērētājiem, gan planētai. Patiesi ceru, ka mūsu iepakojuma risinājumi palīdz sekot videi draudzīgam dzīvesveidam.

Viktors Pahomovs

Viktors Pahomovs

Ražošanas vadītājs

Mūsdienīgam iepakojumam jābūt ērti izmantojamam un ar lielisku ekoloģisko raksturojumu. Mēs zinam kādā tehnoloģijā ir jārealizē ražošana, lai taptu kvalitatīvs un ražošanas izmaksās draudzīgs iepakojums.

Guna Petrova

Guna Petrova

Eko iepakojumu projektu vadītāja

Šobrīd arvien aktuālāk ir dzīvot videi draudzīgi. Tāpēc mēs esam nolēmuši dot iespēju izvēlēties gan ekoloģiskus videi nekaitīgus, gan stilīgus iepakojums atbilstoši Jūsu velmēm un iecerēm. Priecāsimies palīdzēt atrast Jums piemērotākos risinājumus.